Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Developerské projekty

U developerských projektech je klíčová strategie, jak v oblasti marketingu, tak v oblasti prodeje. Naší výhodou je, že umíme skloubit obojí. Dokážeme propojit kvalitní realitní marketing navržený přímo na míru projektu s profesionálním obchodním týmem.

Chápeme Vaším cílem je maximální zisk a my Vám v tom rádi pomůžeme.

Správná strategie

Určujeme strategii na základě analýz a reálných čísel, díky kterým se nám daří kvalitně určovat trendy v době, kdy půjde Váš projekt do prodeje zákazníkům. Dobrá strategie je pro úspěšný vstup na trh a rychlý prodej klíčová.

Zvýšení zisku

Optimalizace skladby, standardů, dispozice domů či bytů, analýza konkurence a tržní pozice. To jsou jen některé, ze základních možností, kterým dokážeme navýšit zisk o desítky procent.

Kvalitní produkce

Vzhledem k tomu, že jsme sami zaměřeni na luxusní design, kvalitní produkce od návrhů interiérů až po finální vizualizace jak interiéru, tak exteriéru, je pro nás samozřejmostí.

Marketing

Marketing pro developerské projekty je třeba dělat efektivně, aby fungoval. Webové stránky projektu, logo, brožury, karty projektu a další nástroje navrhujeme v moderní grafice. Nedílnou součástí naší strategie je efektivní výkonnostní marketing, který je zaměřen na kampaně na realitních serverech a sociálních sítích.

Obchod

Obchodní stránka projektu je klíčová. Víme, jaká specifika skrývá prodej developerských projekt. Tyto zkušenosti vkládáme jak do obchodní strategie, tak do nastolení vhodné komunikace i samotného prodeje.

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci