O NÁS

Ať už prodáváte svůj předchozí dům či byt, protože jste našli domov svých snů jinde, anebo svůj bezpečný přístav teprve hledáte, jsme vám plně k dispozici.

Řídíme se zásadou, že služby mají být zákazníkům šité na míru. Proto sázíme na osobní přístup a otevřenou komunikaci. Čerpáme z našich bohatých zkušeností a nabízíme vám právě ty služby, které jsou při nákupu nebo prodeji luxusní nemovitosti zásadní.

Dohromady nás svedla vášeň pro krásné bydlení – a pojí nás také letité přátelství. Kateřina Šindelářová je prvotřídní interiérová designérka, Jiří Kůrka je zkušený stavitel a developer. Společně tvoříme tým, na který se můžete spolehnout.

Luxusní realitní služby vám na míru.

Kateřina Šindelářová

Úspěšná interiérová designérka má na kontě desítky zdařilých projektů. Profesní zkušenosti získala nejen v České republice, ale také ve Španělsku, Itálii, Chorvatsku či USA. Se svými zákazníky je Kateřina v úzkém kontaktu během celého procesu návrhu a realizace tak, aby dosáhla jejich maximální spokojenosti.

Jiří Kůrka

Stavitel a developer úspěšně realizoval celou řadu projektů. Podle jeho návrhů vznikají jedinečné stavby naplňující přání klientů. Jiří vyznává nadstandardní profesionální přístup a absolutní vzájemnou důvěru s klientem. Ve své práci klade důraz na kvalitu a preciznost.

Jaroslav Soldán

realitní makléř