Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

O nás

Realitní kancelář Absolut Estate s.r.o. se právem řadí mezi renomované společnosti a zaměřuje se na kompletní servis v oblasti koupě a prodeje luxusních nemovitostí. Tyto nemovitosti splňují vysoké nároky klientů na lokalitu, nadstandardní komfort a luxusní životní styl.  

Absolut Estate s.r.o. založili dlouholetí přátelé a skuteční profesionálové ve svém oboru, a to renomovaná designérka Kateřina Šindelářová a developer a stavitel Jiří Kůrka. Díky svým zkušenostem a jedinečnému know-how postavili tým odborníků z řad realitních makléřů, kteří plně respektují individuální potřeby každého klienta. Tento tým nabízí špičkovou kvalitu klientského servisu, osobního přístupu a spolehlivé jednání nejen při prodeji nebo nákupu nemovitosti, ale také i po uskutečnění celého obchodu. Cílem všech z Absolute Estate, a zejména pak Kateřiny Šindelářové, je být klientovi plně k dispozici. Proto péče o zákazníka prodejem nemovitosti nekončí, ale naopak začíná. Kateřina pečlivě dohlíží na každý projekt a stará se o jeho hladký průběh od začátku až do konce.

Nadstandardní servis realitního týmu

Zajistíme nadstandardní servis jak během prodeje, tak i po samotném předání nemovitosti novému majiteli. Náš tým navrhne individuální koncept prezentace včetně zajištění marketingové propagace danému projektu. Součástí našich služeb jsou také prezentační schůzky s klientem a majitelem nemovitosti, v rámci nichž představujeme obchodní a marketingovou strategii prodeje připravenou na míru pro zajištění maximální úspěšnosti dokončení celé transakce.

Absolute Estate s.r.o. je tím nejlepším partnerem při vaší cestě za snovým domovem. 

 

Kateřina Šindelářová 

Úspěšná interiérová designérka Kateřina Šindelářová je skutečnou profesionálkou ve svém oboru, která stojí za společnostmi Absolut-Design s.r.o., Absolut Estate s.r.o. a BeUnique s.r.o. Má za sebou desítky zdařilých projektů a mnoho zkušeností získaných nejen v České republice, ale také ve Španělsku, Itálii, Chorvatsku či USA. Díky mnohaleté praxi je schopna nabídnout svým klientům nadstandardní služby a vyhovět tak jejich nejvyšším nárokům v oblasti interiérového designu. Svoji profesionalitu dokazuje také tím, že je se svými zákazníky v úzkém kontaktu během celého procesu návrhu a realizace tak, aby bylo docíleno maximální spokojenosti.

 

Kateřinino portfolio si můžete prohlédnout na instagramovém profilu www.absolutdesign.cz. Díky jejímu odhodlání, píli a touze nabídnout ty nejlepší služby, se rozhodla založit projekt Absolut Estate s.r.o., prostřednictvím něhož poskytuje jedinečný koncept znalostí v oblasti realit ve spolupráci s těmi nejpovolanějšími odborníky. 

 

 

Jiří Kůrka 

Stavitel a developer Jiří Kůrka má za sebou celou řadu úspěšných projektů a prostřednictvím jeho návrhů vznikají jedinečné stavby, díky kterým se přání klientů mění ve skutečnost. Nadstandardní profesionální přístup, absolutní důvěra, kvalita a preciznost patří mezi hlavní znaky jeho spolupráce. Projekty se tak mohou pyšnit vysokou úrovní, která uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

 

Jiří Kůrka svoji práci miluje a nebojí se výzev. Mezi jednu z nich patří i zapojení do projektu Absolut Estate s.r.o., který vznikl z dlouholetého přátelství s úspěšnou designérkou Kateřinou Šindelářovou. V něm se snoubí mnohaleté zkušenosti a know-how těch nejpovolanějších v oboru realit, stavitelství a interiérového designu. 

 

 

Martin Diblíček 

Martin Diblíček patří mezi zkušené realitní makléře s mnohaletou praxí. Je spolutvůrcem ojedinělé interaktivní aplikace www.Floorplanner.com a speciálního programu pro tvorbu video prohlídek. Jeho nadšení a vize doplněná o schopnost vnímat věci v širších souvislostech, posunula transparentnost trhu s realitami. Zároveň své zkušenosti z realitního prostředí v kombinaci se znalostmi z online i offline marketingu předává dál pomocí odborných školení.

 

Martin Diblíček patří mezi ty nejpovolanější odborníky v oblasti realit, kterého můžete na tuzemském trhu potkat, a právě proto je nedílnou součástí našeho týmu Absolut Estate s.r.o. 

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci